ams’owy wyjazd na ekstraklasę!

 

Chcesz by Twoja pociecha doświadczyła dużych sportowych emocji i miała niezapomniane wspomnienia związane z jej pasją jaką jest piłka nożna?

Jeśli, tak to już dziś zapisz swoje dziecko na wyjazd autokarem do Białegostoku i mecz Jagiellonia – Cracovia, który odbędzie się w dniu 14-04-2024 o godz. 15:00.

Koszt wyjazdu – 70 zł (cena zawiera transport oraz wejście na mecz).

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wypełnienie ponizszego formularza oraz wpłata w/wym. kwoty na nr rachunku bankowego. Wszystkie pytania prosimy kierować do trenera Norberta:

TEL. +48 794 511 900 norbert@fundacjaaktywna.pl

Fundacja Aktywna : 34 1600 1462 1741 3512 6000 0001, tytułem: JAGA

 

Aby zapisać dziecko na wyjazd – wypełnij poniższy formularz.

  • Administratorem danych osobowych jest Fundacja Aktywna NIP: 8481875577 mieszcząca się w Ełku. Dane będą przetwarzane w celu realizacji usługi oraz prawidłowego wykonania obowiązków rachunkowo podatkowych przez Fundację Aktywną. Dostęp do danych będą mieć nasi pracownicy oraz podmioty współpracujące z Fundacja Aktywną: obsługujące systemy informatyczne, w których przetwarzane są dane. Dane będą przechowywane przez sześć lat od końca roku, w którym formularz został uzupełniony. Osobie przysługuje prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych , wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez Fundację Aktywną.