MAŁGORZATA SKIERCZYŃSKA

MAŁGORZATA SKIERCZYŃSKA

JUDO

Pierwsze kroki na macie stawiała ponad 20 lat temu! Po 12 latach treningu wyczynowego (BKS Hetman Białystok, AZS AWF Warszawa), zdobyciu tytułu Mistrzyni Polski (kadetek – 2000 r., juniorek – 2005 r., młodzieży – 2006 r., drużynowo seniorek – 2006 r.), rozpoczęła pracę trenerską. Początkowo pracowała z dziećmi w wieku 4-6 lat w klubie AZS AWF Warszawa. Następnie szkoliła w klubie UKJ Orzeł Warszawa (dzieci w wieku 4-14 lat). W latach 2008 – 2012, w świetlicy socjoterapeutycznej na warszawskiej Pradze, uczyła, wychowywała, współpracowała z dziećmi w wieku szkolnym. Zdobyła z nimi medale na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

W międzyczasie prowadziła również zajęcia dla maluszków z rodzicami oraz dla dorosłych. Pracowała również w Polskim Związku Judo. Posiada czarny pas (2 Dan) i nie jest to jej ostatnie słowo.

Swoją pasję przelewa na łamach bloga https://judomama.pl/ 
Założycielka Fundacji Aktywnej!

Prywatnie żona, matka i social ninja.

ŁUKASZ SKIERCZYŃSKI

ŁUKASZ SKIERCZYŃSKI

WSPINACZKA SPORTOWA

Absolwent warszawskiej AWF, instruktor gimnastyki sportowej oraz  trener II klasy piłki nożnej. 

Założyciel i pomysłodawca Akademii Młodego Sportowca, gdzie od 2011 roku koordynuje grupy sportowe, gdzie również bawi ucząc i uczy bawiąc. Trener piłki nożnej z ponad 10 letnim stażem. Pierwsze trenerskie kroki stawiał w 2006 roku w warszawskiej Agrykoli. W latach 2008-2010 pracował z dziećmi, w wieku 4-12 lat, w Akademii Piłkarskiej Janusza Domaradzkiego w Warszawie. 

Od 2017 roku miłośnik wspinaczki sportowej. Od tego czasu ciągle zgłębia tajniki tego pięknego sportu oraz kształci się w tym kierunku.

Jako trener, wspiera i rozwija każdego Sportowca – bo dla niego uśmiech i zdrowie dziecka są najważniejsze!

Prywatnie mąż, ojciec i miłośnik adrenaliny w sportowym wydaniu.

NORBERT ZAWADZKI

NORBERT ZAWADZKI

PIŁKA NOŻNA

W Akademii Młodego Sportowca od 2018 roku. Wychowanek  MOSP Jagiellonia Białystok oraz wieloletni zawodnik Jagiellonia Białystok SSA, gdzie zdobył m.in.:
I miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Starszych (Ożarów/Sandomierz 2011)
I miejsce Coca Cola Cup (Kraków, 2005)
III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Dębica/Ropczyce 2009)