Mamo bierz tatę i chodźmy na matę

AMS planuje wznowienie zajęć dla dzieci z rodzicami. Zapraszamy maluchy juz od 2 roku życia. Zajęcia wystartują kiedy stworzymy grupę 6 par (dziecko + rodzic).

Mamo bierz tatę i chodźmy na matę! to zajęcia dla najmłodszych dzieci, na których ćwiczą z rodzicami! Najmłodszy zawodnik ma niecałe 2 latka, jednak nie brakuje również 3- i 4-latków. Oprócz wielu ćwiczeń koordynacyjnych, zabaw szybkościowych i torów przeszkód, maluchy wzmacniają mięśnie swoje i swoich rodziców. Mamusie i tatusiowie często nie doganiają szybkich brzdąców, jednak 45 minut ruchu pozytywnie wpływa na ich zdrowie!

Dużym atutem naszych zajęć jest super sala do judo, na której znajdziemy mnóstwo ciekawych pianek (formatek do wspinania), miękkich materaców czy przyborów sportowych.

Jeżeli Twoje dziecko to aktywny maluch, a Ty chcesz spędzić z nim aktywnie czas – zapisz się!

Zajęcia odbywają się w Przedszkolu U Lolka na os.Baranki.

Chcesz do nas dołączyć? Uzupełnij formularz zgłoszeniowy 🙂

 

O nas

poznaj nas

Galeria

zobacz naszą galerię zdjęć

Strefa rodzica

informacje dla rodziców

Kontakt

skontaktuj się z nami

<div class="alert et_pb_animation_left et-animated"><div class="closealert"> <span class="closebtn" onclick="this.parentElement.style.display='none';">×</span> <img src="https://ams.elk.pl/wp-content/uploads/2016/08/bobr-sportusie.png"/> </div></div>