AKTYWNE POMIARY

Drodzy Rodzice!

Akademia Młodego Sportowca to nie tylko sport! Również jesteśmy rodzicami i zależy nam na holistycznym podejściu do zdrowia naszych dzieci i nawiązaliśmy współpracę z dietetyk Karoliną Grajewską, która w aktualnym roku cyklicznie będzie dokonywać analizy składu ciała wszystkich chętnych Młodych Sportowców 🙂

Oto parę słów o naszej dietetyczce:

Karolina Grajewska – absolwentka Dietetyki i Psychodietetyki. Na co dzień zajmuje się wsparciem dietetycznym dla dzieci i dorosłych, osób z nadwagą/niedowagą oraz zmagających się z chorobami dietozależnymi. Praca z dziećmi przynosi jej wiele satysfakcji, prowadziła wiele zajęć dotyczących zdrowego odżywiania zarówno w przedszkolach, jak i szkołach.

 

Najbliższy termin

19.02.2021

godz: 16:00 – 19:00

Miejsce:

Aktywna Sala Sportowa 
ul. Kolbego 7

ZGŁOŚ SIĘ NA NAJBLIŻSZE AKTYWNE POMIARY WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ:

  • Najbliższy termin - PIĄTEK 19.02.2021 Czas trwania badania - ok 5 minut
  • Administratorem danych osobowych jest Fundacja Aktywna NIP: 8481875577 mieszcząca się w Ełku. Dane będą przetwarzane w celu realizacji usługi oraz prawidłowego wykonania obowiązków rachunkowo podatkowych przez Fundację Aktywną. Dostęp do danych będą mieć nasi pracownicy oraz podmioty współpracujące z Fundacja Aktywną: obsługujące systemy informatyczne, w których przetwarzane są dane oraz Karolina Grajewska ul. Wojska Polskiego 56 lok. 3 19-300 Ełk NIP: 8461613271. Dane będą przechowywane przez sześć lat od końca roku, w którym formularz został uzupełniony. Osobie przysługuje prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych , wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez Fundację Aktywną.